Head Massage

Refleksologia twarzy

Coraz częściej spotykamy się z problemami emocjonalno-psychicznymi poprzedzającymi nasze fizyczne choroby. Z codziennej praktyki wynika, że dolegliwości chorobowe są powodowane codziennymi kłopotami, przedłużającymi się stanami stresowymi i z tym należałoby walczyć dopóki nie jest za późno. Wykorzystując wiedzę tradycyjnej medycyny chińskiej, jej założenia swobodnego przepływu energii w sieci meridianów zapewnia nam dobre samopoczucie i równowagę zdrowotną. Jednak zachwianie tego stanu powoduje wstępne oznaki stanów przed chorobowych. Zastosowanie odpowiednio przeprowadzonego zabiegu na twarzy i głowie powoduje wprowadzenie nas w stan kompletnego zrelaksowania umożliwiającego naszemu układowi obronnemu na pełną regenarcję i stopniowe likwidowanie naszych problemów zdrowotnych.

Hand Massage

Podczas pierwszej wizyty refleksolog przeprowadza wnikliwy wywiad odnośnie stanu zdrowia pacjenta oraz dokładnie obserwuje reakcje pacjenta i jego ciała na zabieg refleksologi, dzięki czemu w kolejnych zabiegach szybko lokalizuję źródło problemów. Receptory które należy opracować znajdują się na części przedniej i tylnej stóp oraz na stawie skokowym punkty podobnie układają się na dłoniach. Jeżeli u pacjenta przeważają stany bólowe lub inne problemy zdrowotne warto głównie skupić się na stopach natomiast jeśli dolegliwości spowodowane są złym stanem psychicznych, przemęczeniem warto wykorzystać refleksologie dłoni. Refleksolog opracowuje po kolei wszystkie obszary na stopach odpowiadające poszczególnym organom i układom. Stymulacja niektórych z nich zazwyczaj okazuje się dla pacjenta bolesna, świadczy to o problemie w danym narzędzie/układzie lub osłabieniu wybranego meridianu. Czasami jednak nie dzieje się tak od razu, receptory mogą być zablokowane i zarówno ból jak i detoks związany z oczyszczaniem się organizmu może pojawić się dopiero po jakimś czasie.

 

Refleksologia dłoni i stóp

Reflexology Therapy
auriculotherapy_ear.jpg

Aurikuloterapia

Tell customers more about you. Add a few words and a stunning pic to grab their attention and get them to click.

This space is ideal for writing a detailed description of your business and the types of services that you provide. Talk about your team and your areas of expertise. 

Twoje życie Twój wybór

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now